FoRuM MxC - TuToriale CounTer StriKe, DC++ & OtheR
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

Am primit ban pe nedrept

In jos

Am primit ban pe nedrept Empty Am primit ban pe nedrept

Mesaj  h|tman Mier Mar 12, 2008 10:39 pm

Salutare.
Am nickul h|tman. Joc pe serverul cu war de aproape 1 luna.
Ii cunosc pe cativa admini, adica ma stiu si ei ca am facut multe faze faine pe diferite harti.
Ii stiu pe vrk, dmx[tis], MAYA, Neil si Mix. Si ei ma stiu pe mine dar azi nush ce s-a intamplat.
Cred ca a intrat cineva codat cu nikul meu inainte si l-au banat apoi eu cand am intrat poate au crezut ca e tot ala.
Am ramas socat sa vad ca sunt banat imediat, nici nu am apucat sa zic ceva. Atat am vazut ca era Neil specatator cand am intrat si imediat am luat ban.

Aveam peste 1 milion xp la human, si la celelate 3 nu mai stiu exact ca am jucat foartemult human. Oricum aveam level 10 si la undead, orc si warden.

Te rog eu frumos sa-mi scoti banul ca sa pot intra sa vorbesc cu ei sa vad ce s-a intamplat.

Cu vrk ma ascundeam prin diferite parti ale hartilor si steteam amandoi cu sniper (mai ales pe assault stateam acolo la intuneric langa pod) si cu dmx la fel si cu neil. De multe ori incercam sa ne dam cutite si sa radem unul de altul.
dmx mai facea misto de mine cateodata si imi schimba numele si apoi imi inversa tastele, si radeam amandoi.

Ei ma stiu, deci nick-ul meu este exact asa cu litere mici cum e si nickul de aici de pe forum: h|tman.

Mersi fain, sper sa se rezolve ca ma intelegeam bine cu ei si chiar nu aveam motiv dupa atata timp sa joc codat. Nu am jucat niciodata codat.

Bafta.

h|tman
IncepatoR
IncepatoR

Numarul mesajelor : 1
Data de inscriere : 12/03/2008

Sus In jos

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum